Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:31 23.04.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Метод за премахване на магия - проверен  
Авторana (Нерегистриран)
Публикувано07.09.06 02:09



Не знам дали сте чували за системата ДЕИР и Верищагин - от известно врема се занимавам по нея. Положението ми беше трагично, депресия, и цял букет други подобни теприятности. Къде ли не ходих - поне при 4 човека, все препоръчани, можещи и т.н. -и всеки път ми казват - направена ти е магия, черна, за смърт - и "я махат" а като резултат -
нищо - аз съм си в същото положение, нищо не се променя.
Но следващия път пак отивам и давам пари. Да не ви казвам понякога по колко са ми искали.
Докато не попаднах на ДЕИР - случайно ме заведоха, почти насила. Вече ми беше все едно. Първия ден седи някакъв преподавател отпред, приказва си нещо, от типа че ще се научимдаси махаме и уроки и магии и проклятия - а аз си мисля че досега толкова вярвах и нищо не стана - сега ще изтърпя и това.
Както и да е, курса мина, минаха две-три седмици - нищо не се промени. Но най-интересното е - аз се промених - открих че се върна интереса ми към живота, преди се бях напълно отделила от хората, все по-често излизах, прекарвах наистина приятно, в работата колегите взеха да ми подмятат че много съм се променила, започнах да се чувствам човек. Особено странно че в къщи нещата взеха да стават нормални - а беше ад.
Имам приятелка - много добра радиестезичка. Беше ме мерила преди и излизаше магията. Отидох при нея и я помолих отново да провери с махалото - и МАГИЯ НЯМАШЕ!!!
От тогава съм пратила двама души на ДЕИР, резултатите са същите.
Пробвайте!



Тема Re: Метод за премахване на магия - провереннови [re: ana]  
Авторвapищpyдeл (Нерегистриран)
Публикувано07.09.06 13:12



о,много хора попаднали в разни секти разказват доста подобни
истории и карат и другите да се увличат.



Тема Re: Метод за премахване на магия - провереннови [re: вapищpyдeл]  
Авторana (Нерегистриран)
Публикувано07.09.06 13:52



Точно защото ДЕИР е нещо съвсем различно от секта - няма гуру, не те карат да се молиш някому, даже няма и дълбоки медитации при които да ти промият съзнанието - просто ясни и работещи техники за здравомислещи хора.
Прочетете книгата на Верищагин -"Освобождение" и ще разберете за какво става въпрос. Мисля даже че може да се свали и от интернет. Пък тогава ще се радвам да си поговорим



Тема Re: Метод за премахване на магия - провереннови [re: ana]  
Авторkoni (Нерегистриран)
Публикувано09.09.06 16:03



Аз също съм била на курсовете на ДЕИР. Според мен това е единственият метод, който реално помага да се избавиш от магии, уруки, вампири.
Преимуществото на ДЕИР е в това че придобиваш силите и способностите сам да се справиш с тези неща, а не да търсиш помощ от екстрасенси.
Та всеки сам е лекар на собствения си живот.



Тема Re: Метод за премахване на магия - провереннови [re: koni]  
АвторToй (Нерегистриран)
Публикувано10.09.06 14:09



Къде може да се намери тази книга в интернет?



Тема Re: Метод за премахване на магия - провереннови [re: Toй]  
Авторana (Нерегистриран)
Публикувано10.09.06 17:43



Виж сайта www.bg-deir.org
От там можеш да свалиш книгата



Тема Re: Метод за премахване на магия - провереннови [re: ana]  
Авторmiral (Нерегистриран)
Публикувано12.09.06 04:29



Kade moze da se izkarat tij kyrsove.Sityacijta kojto opisva6 e sa6tata i pri nas,ne znam ve4e kakvo da pravj samo 4e az ne xodj otdavna na vra4ki.



Тема Re: Метод за премахване на магия - провереннови [re: miral]  
Авторaнa (Нерегистриран)
Публикувано12.09.06 11:47



Курсовете се провеждат от преподаватели, които идват от Санкт-Петербург.
За да разберете кога има следващ курс вижте сайта www.bg-deir.org а освен това ще ви дам и телефона на организатора - 0887003818 и 8718898 - на тези телефони ще ви обяснят по-подробно всичко, отговарят на въпросите ви и ще ви кажат кога е следващия курс.
Дори да нямате възможност(финансова) в момента моят съвет е да отидете първия ден на курса - първият ден е винаги безплатен и ще можете да зададете въпросите си лично на самия преподавател.



Тема Re: Метод за премахване на магия - провереннови [re: ana]  
Авторaнa (Нерегистриран)
Публикувано12.09.06 11:50



За по-лесно проверих в сайта на ДЕИР - ето какво свалих от там - Пействам цялата информация

Важно!
На 19.09.2006 от 18.30 часа започва първа степен. Занятията се провеждат в сградата на НСА на ул."Гургулят"1


Ново! Школа ДЕИР има нов адрес и телефони!
Школа ДЕИР има нов адрес и телефони!
Всички занятия ще се провеждат в Национална Спортна Академия на ул "Гургулят" № 1
телефони за връзка с нас:
02/8718898 и
0887003818 - Елена Христова



Тема Re: Метод за премахване на магия - провереннови [re: ana]  
Автор mi6ony (непознат )
Публикувано12.09.06 14:45



А каква е цената за тези семинари?



Тема Re: Метод за премахване на магия - провереннови [re: mi6ony]  
Авторana (Нерегистриран)
Публикувано12.09.06 23:32



По-добре се обърнете за това към организатора.
А ако не можете да посетите курса -прочетете книгата на Верищагин "Освобождение"- там всичко е описано подробно. Можете да постигнете много дори и само по книгата. Но сами няма да можете да махнете магия - макар че е описано как - просто няма да имате достатъчно енергия сами да се справите. На курса се прави и ефективно, и бързо. И най-вече резултатно.



Тема Re: Метод за премахване на магия - провереннови [re: ana]  
Авторsimona (Нерегистриран)
Публикувано13.09.06 05:03



На пълно съм съгласна че в момента ДЕИР е единствения начин да се избавиш от магии, уруки и т.н. Аз самата съм била на курсовете, за това мога да го твърдя. В това отношение съм напълно съгласна с ana. Но само по книгите не е възможно да се научи сам човек да си помага - на курса е съвсем различно. Така че според мен по-добре посетете курсовете - ефекта е сигурен, а колкото до това което ana споделя, мога да кажа че много хора които познавам са получили наистина невероятни резултати от курсовете. И аз и сестра ми също бяхме в много тежко положение преди да отидем на ДЕИР, но благодарение на тях сегавсичко е много, много по-добре.



Тема Re: Метод за премахване на магия - провереннови [re: ana]  
Авторdesi (Нерегистриран)
Публикувано14.09.06 11:33



Не знам вече дали да вярвам на това - дали наистина има резултат от тези курсове. Стана ми интересно и прочетох някои неща в сайта, звучи примамливо, но дали наистина е така, както се описва?



Тема Re: Метод за премахване на магия - провереннови [re: ana]  
Авторseker (Нерегистриран)
Публикувано18.09.06 12:09



sihko tova e xubavo. a kak stava sam da si premexnes magija. a ne uhitelot i filozofot a naj cenet e psixologot.



Тема Re: Метод за премахване на магия - провереннови [re: simona]  
Авторanna (Нерегистриран)
Публикувано18.09.06 12:36



procetox vsihko tova i si mislja, he ima edna sila i samo edin bog prinuzda hovek trebva da potrsi silata bozja tova e edinstveniot nahin da se otrve covek od zloto a zloto e magija predizvikana od zli sili. potrsete spasenie vo verata. ne trsete pomost ot nikogo. 4ovek e bes silen. ne moze da pravi 4udesa. ne se obrstajte kam magove, magosnici, te se sluzat s zlata sila. po tozi na4in manipulirat xorata. efektat koj vi go predlagat e za kratko i na novo si4ko loso ke se vrati na novo i po zestoko. ima samo edin na4in za premaxvane na zloto, vjerata v bog bes samnenie.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.